Łodzie składane

Wędkarskie łodzie składane.

innoVal-Łódka składana

Łódka składana

innoVal-Łódka składana

Łódka po złożeniu

innoVal-łódka składana

Łódka wykonana z kompozytów poliestrowo-szklanych.

Dwa niezależne pontony mocowane są śrubami motylkowymi. Dwie dolne śruby znajdują się powyżej linii wodnej i są schowane w kieszeniach, które uniemożliwiają dostanie się wody do łódki (jeśli nastąpiłby przeciek przy zbyt dużym obciążeniu).Łódka wyposażona jest dodatkowo w dwie komory wypornościowe zapewniające jej niezatapialność.

Kształt łódki jest tak dobrany, że łatwo można ją wsunąć do samochodu, Łódka waży około 34 kg. Wyposażona jest w dulki na wiosła i ławkę, którą można mocować w dowolnym miejscu. W chłodne dni jest w niej cieplej niż na pontonie czy kajaku.

Dla wędkarza lub osoby pływającej rekreacyjnie, jest to jednostka, którą można łatwo i szybko złożyć nad wodą. Na dłuższe odległości nad wodę można ją przewozić małym wózkiem kajakowym Poza tym przewożenie wewnątrz samochodu (combi, suv, van, hatchback) nie jest tak uciążliwe, jak mocowanie na dachu.

Wygląd łódki w detalach może się różnić. Kolor na życzenie klienta (czas realizacji kilka dni). Chętnie nawiążę współpracę z osobami zajmującymi się handlem sprzętem pływającym.

Galeria

Łódka składana Łódka składana Łódka składana