Donice z betonu architektonicznego

Nowoczesne donice z betonu architektonicznego- producent innoVal.

Donice z betonu architektonicznego
Nowoczesne donice z betonu architektonicznego-kolory: szary beton, biały, antracytowy.

Donica z betonu architektonicznego
Donica z betonu architektonicznego.
Biała h40cmx40cmx40cm. Cena- 240zł.

Donica z betonu architketonicznego
Donica z betonu architektonicznego. Szary beton-H31cmx22cmx22cm- cena: 88zł.

Nowoczesne donice beton architektoniczny
Donice z betonu architektonicznego- wymiary na zamówienie.

lekkie donice z betonu architketonicznego
Lekka donica z betonu architektonicznego. Kolor antracyt -H40cmx40cmx40cm- cena: 210zł.

Donice beton architektoniczy
Donice z betonu architektonicznego.
Kolor szary:H45cmx80cmx45cm. Cena- 378zł.

Donice z betonu architektonicznego- producent innoVal

Znajdują zastosowanie na tarasie lub w ogrodzie. Donice z betonu architektonicznego są mrozoodporne, więc nie ma potrzeby przenoszenia ich na zimę do wewnątrz, co jest bez wątpienia ich dodatkową zaletą. Doniczki efektownie wyglądają w nowoczesnych, jak i bardziej tradycyjnych aranżacjach wnętrz, tarasów i ogrodów. Przyciągają uwagę swoim eleganckim, stylowym wyglądem, odpowiednio dobranymi kolorami i zachowanymi proporcjami.

Co wyróżnia nowoczesne donice z betonu architektonicznego firmy innoval?

Nowoczesne donice z betonu architektonicznego z szerokim ozdobnym rantem u góry, produkowane wyłacznie przez firmę innoVal.> Nowoczesne donice z betonu architektonicznego, ze względu na niską wagę, sprawdzają się doskonale wewnątrz pomieszczeń: w mieszkaniu, biurze, holu, jak i na zewnątrz: można je z powodzeniem ustawiać na balkonach i tarasach.
Zastosowane materiały i technika wytwarzania sprawiają, że proponowane w naszej ofercie donice są bardzo lekkie, jak na autentyczny beton i mają bardzo cienkie ścianki.
Wskazane detale dodatkowo wzmacnia osiągnięty przez nas efekt aksamitnej tafli.
Niewątpliwie ich atutem jest niska waga, dzięki czemu można postawić je w domu lub mieszkaniu w przeciwieństwie do dużo cięższych prefabrykowanych donic betonowych.

Zastosowanie innowacyjnej technologii- TioCem.

Wykonujemy donice z betonu architektonicznego, donice betonowe, płyty elewacyjne, nadblatowe płyty kuchenne, także na bazie samooczyszczającego cementu TioCem. Poza eleganckim wygladem jego zaletą jest pochłanianie przykrych zapachów. Cement TioCem ułatwia usuwanie zabrudzeń organicznych, gromadzących się na powierzchni betonowej. Samooczyszczanie związane jest z działaniem aktywowanego dwutlenku tytanu, w efekcie, którego zabrudzenia organiczne ulegają utlenianiu.

Sprzedaż internetowa i dostawa do klienta

innoVal będąc producentem ultralekkich donic z betonu architektonicznego sprzedaje donice na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej. Zamówienie przyjmujemy telefonicznie: 14 696 90 32, tel. kom. 530 846 402 oraz poprzez e-mail: innovalbiuro@gmail.com. Oferujemy Państwu szybkie i niezawodne dostawy przy pomocy współpracujących z nami firm kurierskich: DHL, DPD, UPS i FedEx do wszystkich miejscowości w kraju i w Europie.

Cennik donic z betonu architektonicznego- innoVal producent