Donice z betonu architektonicznego- producent

Producent donic z betonu architektonicznego innoVal w najnowszej ofercie naszej firmy proponuje lekkie donice z betonu architektonicznego wraz z plastikowymi wkładami będącymi idealnym rozwiazaniem w aranżacjach wnętrz, tarasów i balkonów.

donice z betonu architektonicznego- najwyższa jakość!!!

Donice z betonu architektonicznego- najwyższa jakość

Podstawowe cechy oferowanych przez innoval donic z betonu architektonicznego, to doskonale dobrane proporcje, ekskluzywny wygląd i nowoczesny design. Innowacyjne mieszanki kompozytu betonowego GRC i opracowana technologia produkcji oraz zastosowanie plastikowych wkładów sprawiają, że nasze donice są lekkie i wyglądają prawie niezmiennie z upływem czasu. Na zdjęciu donice w kolorach: naturalny beton, biały, antracytowy.

Donice z betonu architektonicznego

Donice z betonu architektonicznego z wkładem plastikowym

Właściwie dobrane wymiary donic z betonu architektonicznego sprawiają, że z powodzeniem można zastosować do nich dostępne na rynku wkłady plastikowe. Niewątpliwie ułatwia to aranżację donic we wnętrzach oraz na tarasach i balkonach. Kolor biały: h40cmx40cmx40cm.

Donice z betonu architektonicznego

Donice z betonu architektonicznego- lekkie

Lekkie donice betonowe produkujemy innowacyjną technologią firmy innoVal z efektem aksamitnej tafli i wyeksponowanymi pęcherzami powietrza występującymi tylko na powierzchni zewnętrznej. Donice bez impregnowania w kolorze antracytowym. Wymiary: h45cmx80cmx330cm, h40cmx40cmx40cm, h40cmx40cmx40cm.

donice z betonu architektonicznego

Donice z betonu architektonicznego na terasy, balkony

Produkujemy nowoczesne, uniwersalne donice betonowe z ekologicznego kompozytu GRC, przez co zwiększamy ilość zieleni w każdej przestrzeni architektonicznej, co ma pozytywny wpływ na ochronę środowiska. Kolor antracytowy, biały. Wymiary: h45cmx80cmx30cm.

lekkie donice z betonu architketonicznego

Donice z betonu architektonicznego wymiary na zmówienie

Producent innoVal, dzięki zastosowaniu opracowanej własnej innowacyjnej technologii produkcji donic z betonu GRC, wykonuje za stosunkowo niewielką dopłatą donice z betonu architektonicznego wpisujące się w nowoczesne trendy o wymiarach wskazanych przez klienta.

donice z betonu architektonicznego

Donice z betonu architektonicznego

Lekkie donice betonowe ze względu na niską wagę umożliwiają tworzenie nowych aranżacji wnętrz, w tym restauracji, pubów oraz tarasów i ogrodów. Szeroki rant u góry podkreśla masywność betonu, dodając uroku i zapobiegając wysypywaniu się ziemi. Kolory na zdjęciu: naturalny beton, antracytowy, biały.

donice z betonu architektonicznego

Donice z betonu architektonicznego z wkładem plastikowym

Dzięki zastosowaniu plastikowych wkładów możemy na bazie donic produkowanych przez firmę innoVal tworzyć wnętrza z zielonymi ścianami, zielone przegrody czy boksy w każdej przestrzeni architektonicznej: domach, restauracjach, pizzeriach itp.

donice z betonu architektonicznego

Donice z betonu architektonicznego

Wytwarzamy donice z betonu architektonicznego w różnych kolorach. W swojej ofercie posiadamy opracowany przez nas kolor naturalnego betonu bez barwników lub do ich produkcji wykorzystujemy barwniki firmy Schomburg. Kolor antracytowy: h51cmx55cmx31cm.

donice z betonu architektonicznego

Donice z betonu architektonicznego do upraw

Donice z betonu architektonicznego- kwietnik bez dna. W trosce o ochronę środowiska innoVal produkuje donice z betonu architektonicznego bez dna do uprawy ziół, przypraw, warzyw. Donice pozwalają utrzymać porządek na grządce poprawiając estetykę otoczenia. W kolorze naturalnego betonu: h30cmx90cmx30cm.

Donice z betonu architektonicznego

Produkujemy nowoczesne i ekskluzywne donice z betonu architektonicznego, które doskonale służą w zagospodarowaniu każdego rodzaju przestrzeni architektonicznej. Dobrze komponują się we wnętrzach i ogrodach domowych, jak i w przestrzeni publicznej oraz biurowej. Wyglądają w nich niezwykle efektownie i przyciągają uwagę swoim eleganckim, stylowym wyglądem, odpowiednio dobranymi kolorami i zachowanymi proporcjami.

Donica z betonu architektonicznego
Donica z betonu architektonicznego
Donica z betonu architektonicznego

Niewątpliwym atutem jest ich niska waga, co wraz z dostępnymi na rynku plastikowymi wkładami, pozwala bezproblemowo aranżować wnętrza salonów, balkonów, tarasów itd. Wykorzystujemy nasze donice z betonu architektonicznego do aranżacji przestrzeni architektonicznych dzięki czemu podnosimy ich standard użytkowy, wprowadzając więcej zieleni do naszego otoczenia i środowiska.

Donice z betonu architektonicznego- producent innoVal

Nowoczesne donice z betonu architektonicznego GRC z szerokim ozdobnym rantem u góry, produkowane są wyłącznie przez firmę innoVal. Donice z betonu architektonicznego GRC ze względu na niską wagę, sprawdzają się doskonale wewnątrz pomieszczeń: w mieszkaniu, biurze, holu, jak i na zewnątrz. Można je z powodzeniem ustawiać na balkonach i tarasach. Zastosowane materiały i technika wytwarzania sprawiają, że proponowane w naszej ofercie donice są bardzo lekkie, jak na autentyczny beton i mają bardzo cienkie ścianki. Wskazane detale dodatkowo wzmacnia osiągnięty przez nas efekt aksamitnej tafli. Niewątpliwie ich atutem jest niska waga, dzięki czemu można postawić je w domu lub mieszkaniu w przeciwieństwie do dużo cięższych prefabrykowanych donic betonowych.

Beton architektoniczny GRC

Beton zbrojony włóknem szklanym GRC (kompozyt betonowy GRC, beton zbrojony włóknem szklanym) stosowany przez nas do produkcji donic jest mieszanką cementu, komponentów o własnościach puculanowych, wody, domieszek chemicznych i włókien szklanych odpornych na alkalia. Wiele lat doświadczeń pozwoliło nam na opracowanie własnej receptury betonu architektonicznego GRC i własnej technologii produkcji donic. Beton zbrojony makrowłóknami szklanymi jest bardzo przyjazny dla środowiska ze względu na niskie zużycie energii, stosowanie surowców naturalnych oraz zmniejszenie ilości mieszanki w porównaniu z betonami tradycyjnie prefabrykowanymi. Posiada zazwyczaj wyższe parametry wytrzymałościowe i estetykę.

Donice- beton architektoniczny z zastosowaniem innowacyjnej technologii- TioCem

Wykonujemy donice z betonu architektonicznego, donice betonowe, płyty elewacyjne, nadblatowe płyty kuchenne, także na bazie samooczyszczającego cementu TioCem. Poza eleganckim wygladem jego zaletą jest pochłanianie przykrych zapachów. Cement TioCem ułatwia usuwanie zabrudzeń organicznych, gromadzących się na powierzchni betonowej. Samooczyszczanie związane jest z działaniem aktywowanego dwutlenku tytanu, w efekcie, którego zabrudzenia organiczne ulegają utlenianiu.

Sprzedaż internetowa i dostawa do klienta

innoVal będąc producentem ultralekkich donic z betonu architektonicznego sprzedaje donice na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej. Zamówienie przyjmujemy telefonicznie: 14 696 90 32, tel. kom. 530 846 402 oraz poprzez e-mail: innovalbiuro@gmail.com. Oferujemy Państwu szybkie i niezawodne dostawy przy pomocy współpracujących z nami firm kurierskich: DHL, DPD, UPS i FedEx do wszystkich miejscowości w kraju i w Europie.

Cennik donic z betonu architektonicznego- innoVal producent

Cennik donic

GaleriaDonice z betonu architektonicznego Donice z betonu architektonicznego Donice z betonu architektonicznego Donice z betonu architektonicznego Donice z betonu architektonicznego