O nas

Firma innoVal została założona w 1988 roku jako spółka produkująca prefabrykowane elementy dla budownictwa i melioracji. W 1990 roku zmieniła status i jako Wytwórnia Tworzyw Sztucznych rozpoczęła produkcję znaków drogowych z tworzyw sztucznych i metalu.
   Od 1994 roku firma zarządzana jest jednoosobowo, cały czas z powodzeniem kierując ofertę do administratorów dróg w Polsce Południowo-Wschodniej i Polskich Kolei Państwowych. W późniejszej produkcji znalazły się rozdzielnice elektryczne, łodzie składane, obrzeża pod drzewa i krzewy oraz beton architektoniczny.
    Firma cały czas stara się wprowadzać nowe produkty, korzystając z doradztwa specjalistów w dziedzinach: chemii, inżynierii oraz architektury, czego ostatnim osiągnięciem jest beton architektoniczny w postaci cienkościennych płyt elewacyjnych nawet o grubości 10 mm. Wykorzystuje najnowsze technologie i stosuje je w swoich wyrobach: np. cement TioCem, zawierający dwutlenek tytanu oczyszczający powietrze i I samooczyszczący beton.
    Firma dokłada wszelkich starań, aby swoimi produktami i innowacjami zadowolić klientów, do których kieruje swoją ofertę. Od 01.2017 prowadzimy działalność pod nazwą innoval.